O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

O nas

Dawno, dawno temu ...
Za siedmioma górami, za siedmioma lasami ...

Zaraz, zaraz - to chyba nie ta bajka.
Ta bajka jest trochę inna i rozgrywa się tu i teraz.

Pod koniec 2006 r. zapadła decyzja, żeby utworzyć młodzieżowy oddział Kiwanis International w Bydgoszczy, tzw. Kiwanis Junior Club. Podjąłem się zadania organizacji i koordynacji prac Junior Clubu, którym w latach 2006 - 2008 kierowałem i gdzie w tym czasie zostało zrealizowanych wiele ciekawych projektów i akcji, co można zobaczyć w zakładce ARCHIWUM. Pod moją opieką młodzi Kiwanisi uczyli się samodzielnego planowania i realizowania różnych projektów. Ta misja została zakończona sukcesem.
Trzymam kciuki za powodzenie ich dalszej pracy.

Ale teraz czas na kolejne wyzwania.
"SŁAWEK & PRZYJACIELE" to nieformalna grupa aktywnych i ambitnych ludzi. Wcale nie IWC Replica watches trzeba być członkiem jakiejkolwiek organizacji, żeby robić dobre rzeczy i realizować ciekawe pomysły i projekty.
Zapraszam młodych ludzi, którym chce się chcieć. Przychodźcie ze swoimi pomysłami. Nie zrobimy tego za Was, ale wykorzystamy całe nasze doświadczenie i wraz z grupą innych zapaleńców pomożemy Wam i spróbujemy je wspólnie zrealizować.
Chcę także zaprosić do współpracy i tych starszych, którzy mogą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. A wszystkich dotyczy jedna wspólna zasada: „powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, zaangażuj mnie, a zrozumiem”.
Nieważne ile ma się lat, ważne jest to, co jest wewnątrz każdego z nas!

Marzenia nie spełniają się tym, którzy ich nie mają. Więc nie bójcie się mieć marzeń i nie bójcie się chcieć ich zrealizować. Wiara w sukces to połowa sukcesu.
Pamiętajcie, że najwięcej zależy od Was i Waszego nastawienia.


Jest takie powiedzenie: 

Jeśli nie chcesz - szukasz powodów.
Jeśli chcesz - szukasz sposobów.

A Ty czego szukasz?

strony internetowe Bydgoszcz