REKORD GUINNESSA - zrobiliśmy to - Bydgoszcz


A więc to prawda. Wiara w sukces to połowa sukcesu!

Wczoraj, tj. 22 czerwca w ramach festiwalu wodnego "Ster na Bydgoszcz" zbudowaliśmy największą na świecie łódź z plastikowych butelek. Zużyliśmy do tego dokładnie 5.454 butelki bijąc o blisko 2.000 butelek dotychczasowy rekord.

 

Teraz musimy zebrać całą dokumentację papierową i fotograficzną, wysłać do siedziby Guinness Book of Record i czekać na oficjalne potwierdzenie.

Chciałbym też bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy wspomagali nas w przygotowaniach i trakcie budowy - głównie firmom

 

 

 


Jednak największe podziękowania należą się mojemu najwierniejszemu kibicowi i największemu wsparciu, bez którego niewiele bym zdziałał, czyli mojej żonie Dance.

A jeśli chodzi o sam rekord niech przemówią zdjęcia...


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]