HOTEL JANTAR WELLNESS & SPA - wiosenne eko warsztaty - Ustka


Słoneczko grzeje coraz mocniej, ptaszki śpiewają coraz głośniej, przyroda budzi się ze snu - przyszła wiosna. A skoro tak, to czas na wiosenne eko warsztaty w naszym ulubionym Hotel Jantar Wellness & Spa

Od kilku lat dzięki współpracy z właścicielami hotelu staramy się zwrócić uwagę hotelowych gości na problemy z szeroko rozumianą ochrony środowiska,  podejmowania świadomych wyborów podczas zakupów oraz zachęcić do refleksji dotyczącej tego, co zostawimy po sobie przyszłym pokoleniom. Nasza akcja #DrugieŻycieŚmieci ma m.in. pokazać, że to, co uważamy za odpady i śmieci można zmienić w coś ozdobnego. W ten sposób bawimy się, poprawiamy nasze zdolności manualne, uruchamiamy ukryte pokłady kreatywności a przy okazji mniej zaśmiecamy nasze środowisko.

Tym razem zaproponowaliśmy 2 warsztaty. Podczas pierwszego z nich wykorzystując wytłoczki po jajkach, zużyte kartony i pisaki hotelowi goście, i ci mali i duzi, wyczarowali swoje własne i niepowtarzalne zające wielkancne.

Z kolei w trakcie drugiego warsztatu jego uczestnicy samodzielnie projektowali ozdoby z plastikowych nakrętek, które były przyklejane do doniczek z recyklingu, aby na końcu samodzielnie posadzić kwiatka.

Oczywiście te wyjątkowe dzieła wykonane podczas obu warsztatów hotelowi goście zabrali ze sobą do swoich domów jako jedyną w swoim rodzaju pamiątkę znad morza oraz hotelu.

 

Wielkie podziękowania dla firmy Plast-Mar z Balczewa, która wyposażyła nas w doniczki z recyklingu, dla firmy VITROFLORA, która przekazała nam roślinki oraz firmie Best-Pol, dzięki której mogliśmy to wszystko skleić.

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]