O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

WYŚCIG BUTELKOWY - nowa łódka na wyścig butelkowy - Bydgoszcz

2011-05-03

Taśma klejąca, folia stretch, 379 plastikowych butelek (te i tylko te materiały), odrobina wyobraźni, trochę pracy - no może więcej niż trochę i efekt murowany.

Czyli ... szykujemy się na kolejny wyścig butelkowy. Ta łódka nie weźmie udziału w wyścigu, ale będzie go reklamować.

Jako organizator wyścigu zapraszam 19 czerwca 2011 na Wyspę Młyńską w Bydgoszczy, gdzie w ramach imprezy

wystartuje prawdopodobnie 12 ekip: Gazeta Wyborcza, Gazeta Pomorska, TVP Bydgoszcz, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Techniczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, studenci z programu Erasmus studiujący na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, studenci z programu Erasmus studiujący na Uniwersytecie Techniczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy, kibice żużla z Polonia Bydgoszcz Netfans, urzędnicy bydgoskiego Ratusza, Remondis Bydgoszcz oraz team Sławek & Przyjaciele.

Każdy z zespołów dostanie materiały potrzebne do produkcji i samodzielnie zaprojektuje i wykona swoje własne łodzie. Ale oprócz zapowiadającej się świetnej zabawy chciałbym też przypomnieć bydgoszczanom i gościom imprezy o tak ważnych problemach jak: zanieczyszczanie środowiska, segregacja odpadów, recykling.

No to zapowiada się niezła jazda ...

 


Zobacz również:

Ster na Bydgoszcz 1

Ster na Bydgoszcz 2

Gazeta Pomorska

strony internetowe Bydgoszcz