WIELKANOC 2010 - zbiórka słodyczy - Bydgoszcz


W dniach 27/28 marca 2010 odbyła się w sklepach AS Chodkiewicza, Glinki, Brzozowa, Leszczyńskiego oraz Sklepie Kiermasz świąteczna zbiórka słodyczy dla dzieci z Domów Dziecka, Hospicjów i Świetlic Środowiskowych.

Chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że uzbieraliśmy 330 kg słodyczy (samych czekolad 1.200), produktów spożywczych oraz zabawek.

Dzięki Wam możemy pomagać innym.

Bardzo dziękuję moim pomocnikom: Marta, Karolina, Kasia, Michał, Paweł oraz ich przyjaciełom i znajomym, którzy uczestniczyli w naszej akcji – wspaniała robota.

A wszystko to mogło się odbyć dzięki uprzejmości firmy Edbol.

Zebrane produkty zostały przekazane do: Domu Sue Ryder w Fordonie, Domu Małego Dziecka na ul. Stolarskiej, Szkoły Podstawowej nr 4 w Fordonie, Stowarzyszenia „Bezpieczeństwo Dziecka” w Bydgoszczy, Fundacji „Wiatrak” w Bydgoszczy, Świetlicy Środowiskowej w Śliwicach, Lokalnej Grupy Działania „Pałuki – wspólna sprawa” w Żninie oraz kilku indywidualnym rodzinom.Przy okazji zbiórki i we współpracy z WORD Bydgoszcz przeprowadziliśmy również akcję promującą noszenie elementów odblaskowych, wręczając dzieciom odblaskowe opaski a pozostałym darczyńcom naklejki odblaskowe.

Pamiętajcie: nosząc odblaski jesteście widoczni!


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]