REMONDIS AQUA - butelkowa choinka - Trzemeszno


Jakie mamy skojarzenia ze Świętami Bożego Narodzenia? Śnieg, choinka, Mikołaj... Ale Święta to też okres zwiększonych zakupów a co za tym idzie również zwiększona ilość... śmieci.

Dlatego po raz kolejny, tym razem z Aqua Remondis Trzemeszno postanowiliśmy zwrócić uwagę społeczeństwa na ten problem w dość nietypowy sposób.

 

Jak? Budując choinkę z odpadów, czyli plastikowych butelek. Dzieci z miejscowej szkoły przygotowały ozdoby oczywiście też z różnych materiałów recyklingowych i ozdobiły nimi choinkę.

 

Chciałbym też bardzo podziękować firmom, które wsparły ten wyjątkowy projekt. Piękne oświetlenie powstało dzięki Leding Sp. z o.o., butelki udało się złożyć dzięki folii stretch z firmy Adam-Pol a butelki nabrały sztywności dzięki suchemu lodowi z firmy Elod.pl.

 

 


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]