HOTEL JANTAR WELLNESS & SPA - eko warsztaty #2 - Ustka


Hotel Jantar Wellness & Spa to nie tylko wspaniała lokalizacja, świetne jedzenie i przesympatyczna obsługa. To również wiele innych atrakcji. Jedną z nich są nasze eko wartszaty, w których uczestniczą hotelowi goście.

Podczas ostatniej wizyty wspólnymi siłami robiliśmy obrazki z mchu chrobotek, który trafił do nas dzięki uprzejmości Mech Centrum

Kolejny dzień to kolejne warsztaty i kolejne obrazki, ale tym razem z kamieni, muszelek i szyszek.

Nie sposób też nie wspomnieć o grach zręcznościowych zrobionych ze "śmieci", które okazały się swoistym hitem tych warsztatów.

A wszystko po to, żeby uwrażliwić hotelowych gości na problemy związane z zanieczyszczaniem naszego środowiska i całej planety.

Naszą akcję #DrugieŻycieŚmieci prowadzimy od lat a dzięki zaangażowaniu w działania proekologiczne właścicieli hotelu bywamy od czasu do czasu i tutaj. Mamy wielką nadzieję, że takie działania zachęcą innych do wspólnej pracy przy takich i innych obrazkach a jednocześnie "zmuszą" do pewnej refleksji i zadania sobie pytania co pozostawimy po sobie przyszłym pokoleniom.

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]