GWIAZDKA 2023 - zbiórka słodyczy i żywności - Bydgoszcz


34 zbiórka to naprawdę kawał czasu a my wciąż możemy liczyć na wsparcie (nie)zwykłych ludzi. Czasy coraz trudniejsze, ale są tacy, którzy mimo że sami nie mają łatwo, to potrafią podzielić się z innymi. I to wciąż nas mobilizuje do organizacji kolejnych zbiórek. A uśmiech, który zagości na wielu dziecięcych twarzach jest wisienką na torcie.

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim wolontariuszom w tym z Fundacji "Wielka Rodzina"III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy, którzy wsparli nas i poświęcili swój czas, żeby zrobić coś dla innych. 

Ale oczywiście największe podziękowania należą się tym, którzy przy okazji zakupów zapełniali nasze kosze. To właśnie dzięki Wam innym łatwiej będzie przeżyć ten trudny, ale i wyjątkowy czas.

 

Wielkie podziękowania należą się sklepom sieci STOKROTKA, w których odbywała się zbiórka.

 

Również olbrzymie podziękowania należą się firmie Niewieścin Królewskie Wędliny, która wciąż wspiera nasze działania.

 

W tym roku wsparło nas również Stowarzyszenie "Dzięki Wam" - no i my Wam dziękujemy.

 

Zebraliśmy ok. 124 kg słodyczy i żywności, które trafiły do:
Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim dla dzieci z upośledzeniem umysłowym umiarkowanym, znacznym i głębokim - 14 kg
Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu - 14 kg
Stowarzyszenia „Bezpieczeństwo Dziecka”  - 15 kg
Stowarzyszenia „Dzięki Wam” - 20 kg
"Dzielnych los wspomaga" - 14 kg
Rodzinnego Domu Dziecka - 27 kg
- oraz do rodzin indywidualnych - 20 kg

 

Dziękujemy wszystkim, bo dzięki Wam możemy pomagać innym 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]