Drugie życie śmieci

Śmieci... Są nieodłącznym elementem naszego życia. No, ale przecież je sortujemy, pakujemy do worków i wyrzucamy do specjalnych pojemników. W każdym śmietniku są dziesiątki i setki worków ze śmieciami a w całym mieście są dziesiątki i setki śmietników. I nagle się okazuje, że gdzieś wyrasta kolejna wielka góra śmieci. Ale my sobie z tego nie zdajemy sprawy, bo tego nie widzimy. Słyszeliśmy, że gdzieś, ktoś coś mówił, że jest problem z odpadami, ale przecież nas to nie dotyczy. Czy aby na pewno? I co zostawimy po sobie przyszłym pokoleniom?

Zróbmy "rachunek sumienia" i dobrze zaplanujmy następne zakupy. Czy na pewno potrzebujemy tyle różnych artykułów? Zastanówmy się ile z nich wyląduje później w śmietniku. Oczywiście na pewno te góry śmieci nie znikną od razu, ale niech chociaż będą mniejsze. I każdy z nas ma na to wpływ.

DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI to akcja, wyzwanie, zabawa, która ma pokazać jak wiele z tego, co wyrzucamy można wykorzystać w kreatywny i użykowy sposób.

W naszej "produkcji" wykorzystaliśmy tylko to, czego używamy na co dzień. Mamy nadzieję, że dla części z Was będzie to inspiracja do podjęcia tego wyzwania i zrealizowania własnych pomysłów. 

A dla tych, którzy nie mają czasu, albo nie czują się na siłach proponujemy nasze "produkty".

 

 

Zdjęcia produktów wykonane przez Agencję Fotograficzno-Reklamową WHITEBERRY.

 

 

 

 

 Miniatura produktu Korkowy stolik

Korkowy stolik

600.00 zł
 Miniatura produktu Kosz na śmieci

Kosz na śmieci

200.00 zł
 Miniatura produktu Korkowy domek

Korkowy domek

300.00 zł
 Miniatura produktu Korkowa miseczka

Korkowa miseczka

150.00 zł
 Miniatura produktu Korkowy jelonek

Korkowy jelonek

30.00 zł
 Miniatura produktu Korkowy zegar

Korkowy zegar

300.00 zł
 Miniatura produktu Tekturowe biurko

Tekturowe biurko

400.00 zł
 Miniatura produktu Tekturowy komplet

Tekturowy komplet

600.00 zł
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]