WIELKANOC 2011 - zbiórka słodyczy - Bydgoszcz


Wykorzystując naszą zbiórkę we współpracy z WORD-em Bydgoszcz promowaliśmy bezpieczeństwo na drodze, szczególnie wśród najmłodszych, rozdając różne gadżety odblaskowe.Ale oczywiście naszym podstawowym celem była zbiórka słodyczy, która odbyła się w sklepach AS: Glinki, Brzozowa, Leszczyńskiego, Nowodworska, Chodkiewicza, Gierczak i sklepie Kiermasz przy CHodkiewicza. Tym razem udało się nam uzbierać 330 kg, w tym 1.150 czekolad, które trafiły do:
- Ośrodka dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej w Bydgoszczy – 70 kg
- Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu – 32 kg
- Stowarzyszenia „Bezpieczeństwo Dziecka” – 86 kg
- Szkoły Podstawowej - Świetlicy Środowiskowej w Śliwicach – 32 kg
- Szkoły Podstawowej nr 4 w Fordonie – 24 kg
- Fundacji „Wiatrak” – 86 kg

 
A było to możliwe dzięki uprzejmości firmy Edbol.

 

Chciałbym też podziękować p. Danucie i uczniom Gimnazjum nr 16 w Bydgoszczy, ale przede wszystkim moim "kierownikom" poszczególnych sklepów, którzy zadbali o organizację. Mikołaj, Marta, Kasia, Paweł, Ewa i Tomek - bardzo Wam dziękuję.

 
No i oczywiście jeszcze raz dziękuję Kamili za świetny projekt naszego plakatu a za wydruk plakatów firmie VST.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]