TORUŃ ZWYCIĘŻYŁ - wyniki licytacji - Bydgoszcz


Zakończyła się licytacja płyt ze zdjęciami i autografami uczestników żużlowego Grand Prix 2009, które odbywało się w Bydgoszczy.

Naszą akcję współorganizowali wspaniali ludzie z Polonia Bydgoszcz Net Fans i Net Fans Speedway Toruń. To właśnie te dwie ekipy prowadziły na swoich stronach licytacje i swoistą rywalizację. Więcej o tej akcji zobaczcie klikając tutaj.

Walka była zacięta, ale rzutem na taśmę zwyciężył Toruń. Ostateczne wyniki to: Toruń 700 zł a Bydgoszcz 565 zł.

Jednak jak zgodnie podkreślali wszyscy uczestnicy nie zwycięstwo było tu jednak najważniejsze, ale fakt, że w ten sposób przyczyniamy się do poprawy bezpieczeństwa na drogach. Bo zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami za obie kwoty zostały zakupione książeczki „Rowerem bezpiecznie” a gdzie trafią zadecydowała zwycięska ekipa.

I w tym wypadku o losie 350 książeczek zadecydował Toruń.

A decyzja ta była zaskakująca, ale jakże miła. W związku z tym, że była to wspólna licytacja i wspólna akcja zadecydowaliśmy, że książeczki trafią do szkół podstawowych na trasie Bydgoszcz – Toruń do szkół w Złejwsi Wielkiej (175 książeczek), Górsku (125) i Przysieku (50).

Mamy nadzieję na kontynuację tego typu akcji.

Chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim uczestnikom tej akcji, czyli tym, którzy licytowali i tym, którzy tą licytację wygrali.

Ale największe podziękowania należą się Andrzejowi z Bydgoszczy i Olkowi z Torunia, bo to przede wszystkim dzięki ich pomocy i zaangażowaniu mogliśmy skutecznie przeprowadzić tą akcję.

A może mały rewanż w przyszłości?


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]