STAKO - Safety Week - Słupsk


Poznaliśmy się podczas organizowanego przez nas Wyścigu Butelkowego o puchar Burmistrza w Ustce. Później była wspólna zabawa w trakcie Eko Spływu Rzeką Słupią. Dobrze nam się razem pracowało i dlatego tym trazem to my zostaliśmy zaproszeni do siedziby STAKO w Słupsku.

A okazją był organizowany przez firmę "Safety week" poświęcony szeroko rozumianemy bezpieczeństwu, tak w pracy, jak i w drodze do i z pracy. Firma bardzo odpowiedzialnie podchodzi do wszelkich kwestii, które mogą poprawić bezpieczeństwo i dlatego przez cały tydzień przygotowała dla swoich pracowników m.in.:

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować naszą "magiczną" tubę, bo wciąż nie wszyscy zdają sobie sprawę czy i dlaczego warto nosić odblaski. Szczególnie jeśli chodzi o dorosłych. A nawet ten najmniejszy odblask może uratować nam życie. Nosząc odblaski stajemy się bardziej widoczni i bezpieczni. 

I pamiętajcie, że #OdblaskToNieObciach.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]