PERTHSHIRE BRASS - wizyta muzycznych Szkotów - Bydgoszcz


Bydgoszcz i Perth w Szkocji to miasta partnerskie i nie po raz pierwszy gościmy w naszym mieście przesymptyczną orkiestrę dętą z dalekiej Szkocji.

Dzięki uprzejmości Joasi i Ani miałem okazję poznać ich osobiście. Była to też świetna okazja, żeby porozmawiać o innych wspólnych pomysłach. Czasu nie było zbyt wiele, żeby omówić szczegóły, ale szybko nawiązaliśmy nić porozumienia i umówiliśmy się na dalsze kontakty. Coś tam się już w naszych głowach pojawiło i mam nadzieję, że ten pomysł wypali. Trzymajcie kciuki.

Oczywiście nie byłbym sobą, żeby nie porozmawiać o odblaskach i wręczyć naszym gościom nasze odblaskowe ludziki.

 

 

A ja będąc kilka lat temu na projekcie w Szkocji miałem okazję poczuć się przez kilka godzin jak to jest być Szkotem i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobało  


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]