MUZEUM KANAŁU BYDGOSKIEGO - eko warsztaty #3 - Bydgoszcz


Współpraca z Muzeum Kanału Bydgoskiego układa się wzorcowo, czego przykładem były kolejne eko warsztaty, tym razem dla grup spoza Bydgoszczy.

Muzeum Kanału Bydgoskiego i jego Centrum Edukacyjno-Społeczne tętni życiem i ciągle coś się tam dzieje. Tym większa nasza satysfakcja, że możemy "dołożyć swoje 3 grosze" i przekonywać zwiedzające grupy, że warto być eko. Jednym z naszych na to sposobów są warsztaty, podczas których dzieci wykorzystując plastikowe nakrętki wymyślają własne wzory, którymi ozdabiają następnie recykligowe doniczki A na koniec samodzielnie sadzą przygotowane małe fikusiki. I cały ten zestaw zabierają ze sobą do domu. Jeśli będą odpowiednio dbały o swoje roślinki, to wyrosną piękne i duże.

 

Jak zwykle wielkie podziękowania dla firmy Plast-Mar z Balczewa, która wyposażyła nas w doniczki z recyklingu, dla Zieleni Miejskiej w Bydgoszczy, która przekazała nam roślinki oraz firmie Best-Pol, dzięki której mogliśmy to wszystko skleić.

 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]