MUZEUM KANAŁU BYDGOSKIEGO - eko warsztaty #5 - Bydgoszcz


Muzeum Kanału Bydgoskiego po raz kolejny gościło nas na warsztatach ekologicznych.Centrum Edukacyjno-Społeczne przy Muzeum Kanału Bydgoskiego organizuje mnóstwo atrakcji i ciekawych zajęć dla bydgoszczan i nie tylko. 

Jest nam niezmiernie miło, że możemy przekonywać młodych gości Muzeum, że warto zadbać o naszą wspólną planetę I temu m.in. służą nasze eko warsztaty, podczas których dzieci samodzielnie "projektowały" wzór zdobienia otrzymanej wcześniej recykligowej doniczki z wykorzystaniem plastikowych nakrętek od butelek. Każdy wzór był następnie za pomocą kleju na gorąco mocowany do doniczki. Następnym krokiem było posadzenie roślinki. I tak przygotowany własnoręcznie zestaw dzieci zabrały ze sobą do domu.

 

Jak zwykle wielkie podziękowania dla firmy Plast-Mar z Balczewa, która wyposażyła nas w doniczki z recyklingu, dla Zieleni Miejskiej w Bydgoszczy, która przekazała nam roślinki oraz firmie Best-Pol, dzięki której mogliśmy to wszystko skleić.

 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]