HOTEL JANTAR WELLNESS & SPA - zabawy z ekologią #2- Ustka


Zawitaliśmy ponownie w gościnne progi Hotelu Jantar Wellnes & Spa.

Tematy związane z szeroko pojętą ekologią i ochroną środowiska są bardzo ważne dla właścicieli tego rodzinnego hotelu. A że i my trochę działamy w tych tematach, stąd nasza kolejna wizyta w Ustce. Jak zwykle zaproponowaliśmy hotelowym gościom i ich dzieciom wspólną zabawę, ale przy okazji wyzwanie i trochę edukacji. Nie było łatwo zrealizować niektóre pomysły, szczególnie tych młodszych artystów, ale myślę, że ku obopólnej satysfakcji się udało. Ci, którzy uczestniczyli w naszych warsztatach oprócz wspomnień znad morza zabrali ze sobą własnoręcznie wykonane wyjątkowe i niepowtarzalne pamiątki.

A tak "wyglądały" nasze warsztaty:

Główną ideą naszych działań jest zaangażowanie uczestników do aktywnej pracy i sprowokowanie ich do refleksji na temat szeroko rozumianej ochrony środowiska, segregacji odpadów, recyklingu. Dlatego wszystkie nasze warsztaty odbywają się pod wspólnym hasłem #DrugieŻycieŚmieci. I oczywiście wszelkie efekty swojej pracy uczestnicy warsztatów zabierają ze sobą do domów.

 

Wielkie podziękowania dla firmy Plast-Mar z Balczewa, która wyposażyła nas w doniczki z recyklingu, dla firmy VITROFLORA, która przekazała nam roślinki oraz firmie Best-Pol, dzięki której mogliśmy to wszystko skleić.

 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]