HOTEL JANTAR WELLNESS & SPA - warsztaty eko - Ustka


Czy zastanawialiście się kiedyś jak wielkie ilości śmieci wszyscy „produkujemy”? Czy tak musi być? A może jakąś część z nich można wykorzystać ponownie? Które? Jak? Właściciele Hotel Jantar Wellness & Spa w Ustce są wielkimi fanami wszelkich działań proekologicznych i dlatego gościliśmy na ich zaproszenie kolejny raz z warsztatami i akcją #DrugieŻycieŚmieci.

A okazja tym lepsza, że wciąż trwają ferie i w hotelu wraz z rodzicami przebywało sporo dzieci i młodzieży. Uczestnicy warsztatów byli zaskoczeni co można zrobić z plastikowych nakrętek od butelek czy korków od wina. Ale bardzo szybko i oni nas zaskakiwali swoją niesamowitą wyobraźnią i kreatywnością. Wspólnie cieszyliśmy się z końcowych efektów. Może następnym razem i Wy traficie na kolejne warsztaty do tego wyjątkowego hotelu i spróbujecie „zamienić” przysłowiowe śmieci na… no właśnie na co?


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]