GWIAZDKA 2010 - przygotowania - Bydgoszcz


Spadł już pierwszy śnieg i wielkimi krokami zbliża się Gwiazdka i nasza kolejna zbiórka słodyczy dla dzieci z Domów Dziecka, Hospicjów i Świetlic Środowiskowych.

Wszystkie zezwolenia już załatwione i możemy zaczynać.

Tegoroczna zbiórka odbędzie się w dniach 4 i 5 grudnia w sklepach AS na: Glinki, Brzozowej, Leszczyńskiego, Nowodworskiej, Chodkiewicza, Gierczak i sklepie Kiermasz na Chodkiewicza.

Jeśli ktoś chciałby nam pomóc i zbierać słodycze razem z nami gorąco zapraszam.

A wszystkich innych zapraszam do wymienionych sklepów, żeby przy okazji zakupów pamiętać o tych, do których los się nie uśmiechnął i wrzucić do naszego kosza coś słodkiego.

Pamiętajcie, że każdy cukierek, batonik, czekolada to radość i uśmiech na czyjejś twarzy. I to będzie również Wasza zasługa.

Sprawmy, żeby nadchodzące Święta były radośniejsze dla wszystkich.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]