EXIMO PROJECT - choinka paletowa - Bydgoszcz


Eximo Project to nasza ulubiona ekipa startująca w corocznym Wielkim Wyścigu Butelkowym i za każdym razem zaskakująca nas swoimi niekonwencjonalnymi i szalonymi pomysłami.

 

Ze względu na tegoroczną pandemię nie mieliśmy zbyt wielu okazji do współpracy. I tego bardzo nam brakowało. Zastanawialiśmy się co by tu można "wykombinować". Odpowiedź przyszła sama. Idą święta a my ostatnio naprodukowaliśmy sporo nietypowych "produktów" w ramach naszej akcji "Drugie życie śmieci". A że szefowie Eximo Project są otwarci na tego typu działania zaproponowaliśmy to i owo. I tu spotkała nas niespodzianka. Usłyszeliśmy, że owszem, podoba nam się, ale chcielibyśmy choinkę ze starych palet! Myśleliśmy, że będzie łatwizna, ale nie takie numery z nimi. Oni lubią wyzwania i dobrze wiedzą, że my również. Jeszcze tylko mała foto sugestia i zabraliśmy się do roboty.

I jak zwykle połączyliśmy kilka wątków. Bo było i wyzwanie, i świetna zabawa. Ale co ważne wspólnie z Eximo Project pokazaliśmy, że z przysłowiowych śmieci można zrobić coś wyjątkowego i użytecznego, jednocześnie promując takie wartości jak ochrona środowiska, segegacja śmieci i recykling

 

Elektronarzędzia firmy Bosch Professional, czyli nasza praca zdecydowanie łatwiejsza i efektywniejsza.

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]