BYDGOSKIE FIRMY WSPIERAJĄ - ławo-stół - Bydgoszcz


Wiele razy przy okazji naszych różnych akcji brakowało nam stołu czy ławy, na której moglibyśmy prowadzić nasze różne zajęcia. Długo nad tym myślałem i jeszcze dłużej szukałem jakiegoś mądrego i praktycznego rozwiązania. Aż pewnego dnia wpadł mi w oczy filmik, który był odpowiedzią na nasze potrzeby - ławo-stół. No wiem, że nazwa jest może trochę dziwna, ale nic mądrzejszego nie przyszło mi do głowy. Najważniejsze jednak, że spełnia nasze oczekiwania i wreszcie nie musimy się martwić czy będziemy mieli na czym pracować.

I w tym miejscu chciałbym badzo gorąco podziękować ludziom i firmom, bez pomocy których nie byłoby to możliwe. Przeogromną robotę wykonał nasz przyjaciel Sławoj, który poświęcił mnóstwo czasu, żeby film "zamienić" na techniczne rysunki z wymiarami. Bez tego dalej byśmy tylko ten film oglądali.

Wielkie podziękowania należą się też bydgoskim firmom Sklejka-Multi S.A. za pomoc w zdobyciu materiału do produkcji oraz Rachwał-wszystko do mebli, która wycięła wszystkie skomplikowane elementy.

Mnie zostało "tylko" to wszystko złożyć, co prawdę mówiąc też okazało się sporym wyzwaniem. Ale efekt końcowy wart był zachodu. Zresztą zobaczcie to sami.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]