DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI - "kwiatowy" stół z palety - Bydgoszcz


Stara paleta do wyrzucenia? Jasne, że nie. To jest wersja dla tych, którzy mają duży taras i często tam przesiadują. A jak wiadomo takie dłuższe przesiadywanie powoduje, że robią się głodni. Ten wyjątkowy stół oprócz swojej tradycyjnej funkcji ma również dodatkowe możliwości. Nawet kiedy jest nieużywany, dzięki specjalnie przygotowanej "kieszeni", możemy go przystroić kwiatami i w ten sposób znacznie zwiększyć jego estetykę i pokazać, że coś co było skazane na wyrzucenie dostaje nowe życie, stanowiąc jednocześnie w połączeniu z żywymi roślinami nietypową ozdobę.

 

Podoba Wam się efekt końcowy? To m.in. dzięki elektronarzędziom firmy Bosch Professional nasza praca była zdecydowanie łatwiejsza.

 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]