CARITAS BYDGOSZCZ - Dzień Dobra - Bydgoszcz


Kolejna wyjątkowa impreza dla dzieci i ich rodziców zorganizowana przez Caritas Diecezji Bydgoskiej.

Mali i duzi, starsi i młodsi, chłopaki i dziewczyny - wszyscy świetnie się bawili korzystając z przygotowanych atrakcji. A było w czym wybierać - dmuchańce, wata cukrowa, warsztaty plastyczno-techniczne, można było popływać kajakiem po Brdzie i pojeździć na koniu. 

A my zorganizowaliśmy sadzenie kwiatków a przede wszystkim zaprezentowaliśmy nasz rowero-mikser. Czyli wykorzystując własną energię każdy mógł "wykręcić" sobie owocowy koktail. Zabawy było co niemiara a kolejka chętnych stała "po horyzont".

 

 

Wielkie podziękowania dla firmiy Plast-Mar z Balczewa, która wyposażyła nas w doniczki z recyklingu oraz dla Zieleni Miejskiej w Bydgoszczy, która przekazała nam roślinki.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]