BUDUJEMY ŁÓDKĘ Z PLASTIKOWYCH BUTELEK - Galeria Pomorska - Bydgoszcz


Dzisiaj w Galerii Pomorskiej budowalismy łódkę z plastikowych butelek. To kolejny etap przygotowań do Wielkiego Wyścigu Butelkowego, który odbędzie się 23 czerwca na Wyspie Młyńskiej.

To już XII edycja organizowanego przez Urząd Miasta Bydgoszcz "Steru na Bydgoszcz". Jedną z największych atrakcji będzie jak zwykle Wielki Wyścig Butelkowy. Już po raz XI stanie na starcie 18 zespołów, które wcześniej samodzielnie zaprojektują i zbudują łodzie z plastikowych butelek, taśmy klejącej i folii stretch. Za wiosła służyć im będą trzonki od łopat i plastikowe deski do krojenia warzyw a napęd stanowić będzie siła mięśni ludzkich.

Przez te 11 lat przez Wyścig przewinęło się już ponad 50 różnych zespołów, które toczyły zaciętą walkę z przeciwnościami, konkurencją a często nawet z ... samym sobą. Tworzyli niesamowite konstrukcje, świetnie się przy tym bawiąc.

Ciekawe czym tym razem nas zaskoczą? Żeby o tym się przekonać zapraszamy 23 czerwca o godz. 14:30 na Wyspę Młyńską.

Wielkie emocje gwarantowane 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]