BOTTLE RACE - wyścig - Maamoura / Tunezja


Wszyscy czekaliśmy na poprawę pogody i wreszcie nadszedł ten długo oczekiwany dzień...

To był wyjątkowy wyścig - po raz pierwszy współpraca z innymi organizatorami, po raz pierwszy w innym kraju, po raz pierwszy na morzu. Wyzwanie za wyzwaniem, ale też i olbrzymia satysfakcja, bo wszystko poszło lepiej niż się spodziewałem.

Ale jak to się mówi "zawsze musi być jakieś ale...". Tym razem była to natura, która postanowiła nam nie ułatwiać życia. Temperatury przekraczające momentami 40 stopni oczywiście nie pomagały w pracy a tej było sporo. Ale największym problemem okazał się wiatr, który nie pozwolił na rozegranie wyścigu w pierwotnie planowanym terminie a to oznaczało, że niestety nie oglądnę go "na żywo", bo musiałem wracać już do kraju. I teraz muszę czekać na następną okazję, hahaha...

Praca, którą tu wykonałem i doświadczenia z wcześniejszych bydgoskich wyścigów dały naprawdę świetne rezultaty. Łodzie wytrzymały trudne warunki, załogi zakończyły rywalizację bardzo szczęśliwe, organizatorzy zadowoleni z powodu wielkiego zainteresowania wyścigiem i wśród lokalnej społeczności i wśród ogólnokrajowych mediów.

A już za tydzień kolejny wyścig w miejscowości Korba.

Czegóż chcieć więcej? Wrócić tu na kolejny wyścig  

  


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]