ZIELONE ZAPĘDY - eko event-pozytywny - Bydgoszcz


Akcja miała na celu inspirować, motywować, przyciągnąć pozytywnych, ciekawych ludzi, zachęcać do bycia świadomym konsumentem w zakresie środowiskowych problemów dzisiejszego świata (nadmierną ilością odpadów, a w szczególności plastiku). Organizatorzy zaprosili do udziału w akcji tych mniej i bardziej świadomych ekologicznie, młodszych i starszych, dzieci i dorosłych. Podczas tego wydarzenia odbyło się też jest wiele pozytywnych eko-atrakcji:

My zaprezentowaliśmy swoje "produkty" z serii #DrugieŻycieŚmieci i oczywiście namawialiśmy odwiedzających do spróbowania własnych sił i zamianę przysłowiowych śmieci na coś użytkowego a ja miałem okazję powiedzieć kilka słów o naszych działaniach kliknij tutaj.

 

Dziękujemy organizatorom akcji, czyli Agencji "Cuda Wianki" za zaproszenie i do zobaczenia przy innej okazji.

 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]