WIELKANOC 2023 - zbiórka słodyczy i żywności - Bydgoszcz


Jak ten czas leci. To już 33 zbiórka słodyczy i żywności, którą organizujemy wierząc, że dzięki wsparciu i hojności wielu bezinteresownych ludzi na wielu dziecięcych twarzach zagości uśmiech.

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim wolontariuszom w tym z Fundacji "Wielka Rodzina"III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy, i Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, którzy wsparli nas i poświęcili swój czas, żeby zrobić coś dla innych. 

Ale oczywiście największe podziękowania należą się tym, którzy przy okazji zakupów zapełniali nasze kosze. To właśnie dzięki Wam innym łatwiej będzie przeżyć ten trudny, ale i wyjątkowy czas.

 

Wielkie podziękowania należą się sklepom sieci STOKROTKA, w których odbywała się zbiórka.

 

Również olbrzymie podziękowania należą się firmie, która mimo trudnej sytuacji wciąż wspiera nasze działania.

 

Zebraliśmy ok. 99 kg słodyczy i żywności, które trafiły do:
Stowarzyszenia „Bezpieczeństwo Dziecka” - 21 kg
Rodzinnego Domu Dziecka - 52 kg
- oraz do rodzin indywidualnych - 26 kg

 

Dziękujemy wszystkim, bo dzięki Wam możemy pomagać innym 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]