WIELKANOC 2019 - zbiórka słodyczy - Bydgoszcz


26-ta zbiórka słodyczy dla dzieci z domów dziecka, świetlic środowiskowych oraz rodzin w trudnej sytuacji materialnej przeszła do historii. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali i tym, którzy wypełniali nasze kosze słodkościami.

 

Tradycyjnie wielkie podziękowania dla sieci Biedronka i Stokrotka, bo to w tych właśnie sklepach odbyła się nasza zbiórka. 

Dziękujemy Carrefourowi Fordon,oraz firmom VOBRO oraz Niewieścin za życzliwość i wsparcie naszej zbiórki.

 

 

 

Jak zawsze możemy liczyć na pomoc naszych przyjaciół z Fundacji "Wielka Rodzina", Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, Stowarzyszenia "Górzyskowo" i zespołu futbolu amerykańskiego Archers Bydgoszcz oraz uczniów III LO w Bydgoszczy.

 

 

Było z nami wielu bezimiennych wolontariuszy i im też chciałbym bardzo gorąco podziękować, że otworzyli swoje serca i poświęcili swój czas, żeby innym sprawić radość.

Nie można oczywiście nie wspomnieć o tych, którzy zapełniali nasze kosze, bo bez ich wsparcia nie dalibyśmy rady przeprowadzić tej zbiórki.

 

To właśnie dzięki nim wszystkim udało nam się zebrać 477 kg słodyczy, w tym 620 czekolad, które trafiły do:
- Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim dla dzieci z upośledzeniem umysłowym umiarkowanym, znacznym i głębokim - 48 kg
Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu - 48 kg
Stowarzyszenia „Bezpieczeństwo Dziecka” - 55 kg
"Dzielnych los wspomaga" - 43 kg
- Fundacji „Wiatrak” - 49 kg
Rodzinnego Domu Dziecka - 72 kg
Stowarzyszenia Górzyskowo - 30 kg
Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, Mieszkanie usamodzielnienia - 16 kg
- oraz do rodzin indywidualnych - 116 kg

 

I na koniec chciałbym podziękować Drukarnia Argonex, która wspiera każdą naszą akcję.

 

 


Dziękujemy wszystkim, bo dzięki Wam możemy pomagać innym.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]