WIELKANOC 2017 - zbiórka słodyczy - Bydgoszcz


Coraz trudniej znaleźć chętnych do pomocy przy naszych corocznych zbiórkach słodyczowych, ale na szczęście jeszcze się tacy znaleźli. Były nerwy i bujawka nastrojów, ale wreszcie wszystko spięliśmy i ... poszło.

Przede wszystkim jak tradycyjnie już wielkie podziękowania dla sieci Biedronka i Sano, bo to w tych właśnie sklepach odbyła się nasza już 22 zbiórka.

 

Jak zwykle mogliśmy liczyć na pomoc naszych przyjaciół z Fundacji "Wielka Rodzina", Zespołu Szkół Budowlanych oraz Stowarzyszenie Górzyskowo.

a dodatkowo wsparły nas młodzieżowe ekipy z Bursy nr 1 i Bursy nr 3 oraz wielu innych wolontariuszy. Chciałbym bardzo gorąco wszystkim im podziękować, że otworzyli swoje serca i poświęcili swój czas, żeby innym sprawić radość.

Oczywiście sukces naszej akcji nie byłby możliwy bez tych, którzy zapełniali nasze kosze - bydgoszczanie bardzo Wam dziękujemy.

Równie wielkie podziękowania dla firm, które wsparły nasze działania

 

I to właśnie dzięki im wszystkim udało nam się zebrać 392 kg słodyczy, w tym 860 czekolad, które trafiły do:
- Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim dla dzieci z upośledzeniem umysłowym umiarkowanym, znacznym i głębokim - 40 kg
- Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu - 40 kg
- Stowarzyszenia „Bezpieczeństwo Dziecka” - 79 kg
- "Dzielnych los wspomaga" - 25 kg
- Fundacji „Wiatrak” – 37 kg
- Rodzinnego Domu Dziecka - 54 kg
- Stowarzyszenie Górzyskowo - 28 kg
- oraz do rodzin indywidualnych - 89 kg

 

I na koniec chciałbym podziękować drukarni Argonex, która wspiera każdą naszą akcję.


Dziękujemy wszystkim, bo dzięki Wam możemy pomagać innym.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]