THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW - spotkanie z zespołem - Bydgoszcz


Feria świateł, mnóstwo laserów, muzyka na której się wychowywałem - jednym słowem The Australian Pink Floyd Show. Oprawa tego koncertu w połączeniu z największymi przebojami Floydów takimi jak: Shine On Your Crazy Diamond, Time, Money, Comfortable Numb, czy kultowym już Another Brick In The Wall oraz moim ulubionym Wish You Were Here stworzyła to niesamowite widowisko i przeniosła mnie do wspomnień z lat młodości.

Ale to nie wszystko. Dzięki uprzejmości i wielkiej życzliwości ekipy z Metal Mind Production mieliśmy możliwość spotkać się z zespołem, za co na ręce nieocenionego Wojtka składamy wielkie podziękowania.

Wykorzystaliśmy to, żeby opowiedzieć co robimy i namówliśmy muzyków, żeby w symboliczny sposób wsparli naszą akcję promującą noszenie odblasków. Efektem tego było wspólne zdjęcie z naszymi odblaskowymi ludzikami i przekazanie nam podwójnej płyty BlueRay oraz membrany perkusyjnej z autografami zespołu. My natomiast zrewanżowaliśmy się odblaskowymi ludzikami.

Bardzo dziękujemy zespołowi i organizatorom koncertu za życzliwość i wsparcie naszej akcji.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]