ROWEREM BEZPIECZNIE - druk książeczki - Bydgoszcz


No i stało się.

Wiara w sukces to połowa sukcesu i dlatego powtórnie wydrukowaliśmy 20.000 książeczek "Rowerem bezpiecznie".

Wielki wkład w tym przedsięwzięciu ma firma Antalis, która bezpłatnie przekazała papier na druk.

Tak jak poprzednie te również trafią do szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem tych z małych miejscowości i wsi.

Wydawnictwo to ma format kieszonkowy 10 x 15 cm, 112 stron, wydrukowane jest w pełnym kolorze i zawiera wszystko co jest potrzebne do zdania na kartę rowerową.

Nie musimy czekać na kolejną tragedię na polskich drogach. Podejmując działania prewencyjne przyczyniamy się do podniesienia bezpieczeństwa na naszych drogach. Te dzieci przesiądą się kiedyś z rowerów do samochodów i „zabiorą” ze sobą różne nawyki. Czy będą to te dobre zależy m.in. od nas. Sprawmy, by polskie drogi stały się bezpieczniejsze.

Możliwość zakupu książeczek na fakturę. W tej sprawię proszę o kontakt ze Sławomirem Piotrowskim kom. 602 629 109.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]