RAZEM Z PROFILAKTYKĄ PO ZDROWIE - festyn Rady Osiedla Kapuściska - Bydgoszcz


W niedzielę 4 czerwca odbyła się, tym razem na osiedlu Kapuściska, cykliczna impreza „Razem z Profilaktyką po zdrowie”, pod hasłem „Wakacyjny Bieg Rodzinny”. 

Trasa przebiegała po ścieżkach lasku przy ulicy Kombatanów i Szpitalnej. Była to ostatnia edycja przed wakacjami - organizatorzy jednak już zapowiadają wznowienie biegów po letniej przerwie. W biegu nie chodziło o zajęte miejsca, ale o sam udział i integrację. Nagrodzony został najmłodszy i najstarszy uczestnik biegu oraz najliczniejsza rodzina. Upominki ufundowała firma Nitro-Chem oraz Rada Osiedla Kapuściska. Natomiast Prezydent Miasta zakupił dla Rodziny, która wzięła udział w największej liczbie biegów - rower. Warto podkreślić, że nagrodzeni przekazali rower na kolejną edycję biegu. 

W akcję zaangażowała się również grupa Sławek&Przyjaciele, która ufundowała odblaski oraz uświadamiała jak zachowywać się, żeby być bezpiecznym na drodze. Dzięki „magicznej tubie” można było przekonać się jak istotne jest noszenie odblasków po zmroku. Nie lada atrakcją dla dzieci, a także dorosłych była możliwość wycięcia sobie ze specjalnych świecących naklejek dowolnego odblasku.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]