POWRÓT DO SZKOŁY - odblaskowo z Galerią Zielone Wzgórze - Białystok


Dzięki zaproszeniu Smart Agency B.friend tym razem "wylądowaliśmy" w Białymstoku. A okazją ku temu był event "Powrót do szkoły". Jak zwykle chwalimy sobie świetną organizację i  przesympatyczną współpracę.

 

To był szalony dzień pełen atrakcji zabaw, konkursów i wielu innych atrakcji. Ci któzy odwiedzili Galerię Zielone Wzgórze w Białymstoku na pewno nie żałowali.

Co czekało na klientów Galerii? Przede wszystkim różne konkursy z nagrodami. Ale to nie wszystko. Były jeszcze pokazy taneczne, rzuty mokrą gąbką do celu, dział robotyki, kącik zabaw dla dzieci, punkt ze zdrową żywnością i stolik policyjny.

No i oczywiście my, czyli temat poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach i ulicach ze szczególnym uwzględnieniem promocji noszenia odblasków. Żeby przekonać klientów Galerii do noszenia odblasków prezentowaliśmy naszą "magiczną" tubę i rozdawaliśmy odblaskowe ludziki. A chętnym proponowaliśmy sprawdzenia swoich sił w slalomie w tzw. alkogoglach, czyli symulacji jazdy pod wpływem alkoholu.

Białystok to kolejne miasto, w którym promujemy naszą akcję "Odblask to nie obciach" i mamy olbrzymią satysfakcję z dobrze wykonanej pracy oraz faktyu, że wielu ludzi zrozumiało dlaczego warto nosić odblaski ni być widocznym po zmierzchu.

No i już myślimy o kolejnych akcjach.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]