POMÓŻMY POWODZIANOM - zbiórka żywności, wody i innych artykułów dla powodzian - Bydgoszcz


Pomysł na tą akcję urodził się w mojej głowie po oglądnięciu w telewizyjnych wiadomościach tego co stało się w Bogatyni i okolicach. Było strasznie mało czasu a trzeba było działać szybko, jeśli chcieliśmy pomóc ludziom, którzy stracili często dosłownie wszystko i zostali bez jakichkolwiek środków do życia. W dwa dni skrzyknąłem przyjaciół i znajomych i zorganizowałem całą akcję.

Zgody na przeprowadzenie zbiórki żywności, wody i artykułów 1-szej potrzeby wyraziła firma Edbol 

a zebrane towary zostaną dostarczone powodzianom przy współpracy i za pośrednictwem Caritas Bydgoszcz.

Zbiórka odbyła się w dniach 13 i 14 sierpnia w sklepie AS na ul. Chodkiewicza a naszą inicjatywę wsparli m.in. młodzieżowa drużyna żużlowców Polonii Bydgoszcz, kibice zrzeszeni w Polonia Bydgoszcz Netfans a przed wszystkim klienci dokonujący zakupów.

Akcję relacjonowały Gazeta Pomorska i Gazeta Wyborcza oraz Info Bydgoszcz a ulotki i plakaty wydrukowały firmy Argonex i VST.

Zebrane ilości przeszły nasze najśmielsza oczekiwania. I to tylko w dwa dni. Oto co udało się zebrać:

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę akcję. Dzięki Wam powodzianom łatwiej będzie przeżyć te ciężkie chwile. W takich momentach z dumą mogę powiedzieć, że jestem z Bydgoszczy. Dziękujemy - byliście wspaniali!

Uczestnicząc w tej zbiórce pomagaliśmy powodzianom, ale również pokazaliśmy, że nieszczęście innych nie jest nam obojętne.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]