ODBLASK TO NIE OBCIACH - prezentacja autobusu - Ostrołęka


Nasza akcja "Odblask to nie obciach" tym razem zawitała do Ostrołęki. To dotychczas nasza najdalsza, w sensie odległości, lokalizacja - ok. 270 km. Ale to nie ma najmniejszego znaczenia, jeśli chodzi o coś tak ważnego, jak bezpieczeństwo.

Pod honorowym patronatem Prezydenta Ostrołęki w dniu dzisiejszym przed Ratuszem odbyła się prezentacja wyjątkowego autobusu, który na potrzeby akcji przekazał Miejski Zakład Komunikacji.

 

W ten symboliczny sposób została zapoczątkowana akcja, która ma przekonać nie tylko dzieci, ale również dorosłych, że warto nosić odblaski. Większość z nas wie jak jest to ważne, ale odblasków nie nosimy. Dlaczego? Często słyszymy "nas to nie dotyczy" albo "nam się takie rzeczy nie zdarzają". Tylko dlaczego zgodnie z przysłowiem musimy być "mądrym Polakiem po szkodzie"? Może czas być tym mądrym przed szkodą? 


Efektem naszej akcji jest wyprodukowanie "magicznych" tub, które w bardzo prosty, ale zarazem bardzo skuteczny sposób pokazują czy i dlaczego warto nosić odblaski. Trafią one w ręce m.in. Policji, Starostwa Powiatowego i Straży Miejskiej.

a za ich pośrednictwem do ostrołęckich szkół i przedszkoli. Ale dzięki pozostałym Partnerom akcji będziemy wspólnie edukować również dorosłych, żeby dawali dobry przykład swoim dzieciom i podopiecznym. Bo bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa i dobrze by było gdyby wszyscy mieli tego świadomość.

 

Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ta akcja mogła "wystartować". To dzięki ich wierze i zaangażowaniu będziemy wspólnie poprawiać bezpieczeństwo na polskich drogach i ulicach.

 

 

 

 

Mróz Inżynieria

 

 

 

 

 

 

 Podziękowania należą się też Agencji Reklamowej 2er za bardzo owocną współpracę i zadbanie o stronę graficzną, czyli "wystrojenie" autobusu.

 


Wykonaliśmy pierwszy krok pamiętając, że ODBLASK TO NIE OBCIACH i mam nadzieję, że na tym nie poprzestaniemy.


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]