ODBLASK TO NIE OBCIACH - prezentacja autobusu - Leszno


Stęskniliśmy się za Wielkopolską i postanowiliśmy tu wrócić. Leszno to już 17 miasto, a 4 w tym województwie, na naszej "trasie" z akcją "odblask to nie obciach promującą noszenie odblasków.

 

Nieodzowne w naszych akcjach są autobusy, ale trafiając do Miejskiego Zakładu Komuniacji w Lesznie spotkaliśmy się z bardzo życzliwym podejściem i dzięki temu przez najbliższe 6 miesięcy po ulicach Leszna będzie jeżdził wyjątkowy autobus promujący tą akcję.

 

Rezultatem naszych działań będzie wyprodukowanie "magicznych" tub, które w bardzo prosty, ale bardzo skuteczny sposób pokazują czy i dlaczego warto nosić odblaski. Trafią one m.in. w ręce funkcjonariuszy Straży Miejskiej, po to, żeby nie tylko dzieci, ale równiez młodzież i dorosłych przekownywać, że warto być widocznym po zmierzchu.

 

Cieszę się przeogromnie, że dzięki współpracy z zużlowym klubem Unia Leszno oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji mieliśmy możliwość zaprezentowania naszego autobusu przed ostatnim w rundzie zasadniczej, i jednocześnie hitowym, meczem z Betardem Wrocław. Kilka słów o bezpieczenstwie powidzieli Jarosław Hampel i Janusz Kołodziej.

Podczas prezentacji i w trakcie festynu dla kibiców "Bycze zakończenie wakacji" medialnie wspierali nas:

 

 

 

Chciałbym też bardzo podziękować firmom i instytucjom, bez których wsparcia ta akcja nie mogłaby się odbyć.

 

 

 

No i na koniec chciałbym bardzo gorąco podziękować Wielkopolskiej Agencji Reklamowej za świetny pomysł graficzny oraz oklejenie autobusu.

 

 

 


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]