ODBLASK TO NIE OBCIACH - prezentacja autobusu 2019 - Bydgoszcz


17 miast w całym kraju i 20 autobusów, z czego 4 w Bydgoszczy. Tyle udało nam się już zrobić promując noszenie odblasków akcją ODBLASK TO NIE OBCIACH. Po dalekich wojażach wracamy, żeby Wam znowu pokazać "magiczną" tubę i jednocześnie przypomnieć o naszym przesłaniu.

 

Dzięki życzliwości Miejskich Zakładów Komunikacyjnych na bydgoskie ulice wyjadą 3 autobusy wspierające naszą akcję.

 

 

Nasza kolejna akcja promująca noszenie odblasków odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Bydgoszczy oraz przy wsparciu partnerów, z którymi już wielokrotnie współpracowaliśmy przy wielu takich akcjach.

 

 

 

Chciałbym też bardzo gorąco podziękować naszym wyjątkowym sponsorom. Wyjątkowym, bo w czasach, kiedy liczy się tylko wynik finansowy i zyski zdecydowali się wesprzeć społecznie ważną inicjatywę, która na pewno zysków nie przyniesie, ale ma szansę poprawić bezpieczeństwo na naszych drogach i ulicach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielkie podziękowania dla Studia Kreacji Wizualnej ERKA, za świetny projekt graficzny i oklejenie autobusów.

 

To dzięki wspólnemu zaangażowaniu wszystkich uczestników tego wyjątkowego projektu bydgoszczanie już wkrótce będą mogli przekonać się, dzięki "magicznym" tubom,  które w bardzo prosty, ale zarazem bardzo skuteczny sposób, pokazują czy i dlaczego warto nosić odblaski.

Więc bądźcie czujni, bo możecie nas spotkać w niespodziewanych miejscach.

A wszystko to po to, żeby przekonać Was, że ODBLASK TO NIE OBCIACH.


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]