ODBLASK TO NIE OBCIACH - otwarcie salonu Volvo - Płock


Kolejny raz mieliśmy okazję wrócić do Płocka. Tym razem było to otwarcie nowego salonu Volvo, która od zawsze kojarzy się z bezpieczeństwem.

 

Wiele elementów wyposażenia samochodów tej marki bardzo je poprawia, co czyni te samochody liderem dbałości o bezpieczeństwo kierowców. Nasza obecność na inauguracji nowego salonu to również dowód na to, że dla Volvo bezpieczeństwo nie kończy się na samochodzie i nawet najbezpieczniejszy a nawet najlepiej wyposażony samochód nie uratuje pieszego, który nie nosząc odblasków jest dla kierowcy niewidoczny.

Bardzo się cieszymy, że kontynuując naszą akcję ODBLASK TO NIE OBCIACH mogliśmy włączyć się w działania mające poprawić bezpieczeństwo na drogach i przekonywać pieszych, że warto nosić odblaski. Klienci, którzy w tym dniu odwiedzali salon mieli okazję zobaczyć naszą "magiczną" tubę i zostali przez nas wyposażeni w odblaskowe ludziki.

Firma zadbała też o najmłodszych, którzy przybyli z rodzicami oferując im szereg zabaw i atrakcji.

 

I na koniec chciałbym bardzo gorąco podziękować firmie Omnidruk, która nieustannie wspiera nas przy kolejnych akcjach.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]