MUZEUM KANAŁU BYDGOSKIEGO - eko warsztaty #2 - Bydgoszcz


Muzeum Kanału Bydgoskiego gościła kolejna grupa dzieci uczestnicząca w warsztatach ekologicznych.

Centrum Edukacyjno-Społeczne przy Muzeum Kanału Bydgoskiego organizuje mnóstwo atrakcji i ciekawych zajęć dla bydgoszczan i nie tylko.

Można powiedzieć, że jesteśmy tu częstymi "bywalcami", bo to nie pierwsze a pewnie i nie ostatnie warsztaty ekologiczne, podczas których dzieci samodzielnie "projektowały" wzór zdobienia otrzymanej wcześniej recykligowej doniczki z wykorzystaniem plastikowych nakrętek od butelek. Każdy wzór był następnie za pomocą kleju na gorąco mocowany do doniczki. Następnym krokiem było posadzenie roślinki. I tak przygotowany własnoręcznie zestaw dzieci zabrały ze sobą do domu.

 

Jak zwykle wielkie podziękowania dla firmy Plast-Mar z Balczewa, która wyposażyła nas w doniczki z recyklingu, dla Zieleni Miejskiej w Bydgoszczy, która przekazała nam roślinki oraz firmie Best-Pol, dzięki której mogliśmy to wszystko skleić.

 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]