LICYTUJEMY DLA UKRAINY - ty też możesz pomóc - Bydgoszcz


Nikt z nas nie powinien przechodzić obojętnie wobec ogromu cierpienia i tragedii, która rozgrywa się Ukrainie. Dlatego postanowiłem, że zorganizuję licytację prac z naszego projektu #DrugieŻycieŚmieci a dochód uzyskany z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc dla uchodźców z Ukrainy przybywających do naszego kraju.
Żeby uniknąć posądzania o jakiekolwiek złe intencje wszelkie wpłaty będą dokonywane na konto Caritas Diecezji Bydgoskiej. Po potwierdzeniu wpłaty wylicytowany gadżet zostanie przekazany zwycięzcy licytacji. Po jej zakończeniu wspólnie z Caritas Diecezji Bydgoskiej zadecydujemy o sposobie wykorzystania zebranej kwoty o czym poinformujemy na swoich stronach.

Ze względu na możliwość udostępniania, o co również gorąco proszę, zdecydowałem zorganizować licytację na FB. W albumie LICYTUJEMY DLA UKRAINY pod każdym zdjęciem chętni w kolejnych komentarzach mogą licytować konkretne gadżety. Aktualna cena to ta najwyżej wylicytowana w danym momencie (będę się starał aktualizować najszybciej jak się tylko da). Odbiór własny a koszt ewentualnej przesyłki po stronie licytującego.

Biorąc udział w tej wyjątkowej licytacji każdy z nas może symbolicznie pomóc tym, którzy uciekając przed nieprawdopodobnie okrutną agresją stracili dorobek całego życia. Zwycięzcy licytacji zyskają przy okazji jedyny i niepowtarzalny gadżet zrobiony z materiałów, które większość z nas traktuje jak niepotrzebne śmieci. Licytacja będzie trwała do 13.03.2022 do 24:00.


Zobacz więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]