KAYAKMANIA - butelkowo - Pieczyska


Co to jest KAYAKMANIA? Oddajmy głos organizatorowi.

"KAYAKMANIA zaprasza wszystkich tych, którzy nigdy nie pływali na kajaku i chcieliby spróbować, wszystkich tych, którzy mają trochę wolnego czasu, tych, którzy wiedzą jak smakuje pływanie na kajaku i chcą wziąć udział w ultra maratonach, tych, którzy lubią spędzać wolny czas blisko natury wśród zieleni."

 

A działo się dużo, dużo więcej. Kajakowe wyścigi na kilku dystansach, wyścigi smoczych łodzi, pokazy i prezentacje dla dzieci i dorosłych.

Honorowym gościem był Aleksander Doba - człowiek, który 3 razy przepłynął kajakiem Atlantyk i to w wieku 70 lat. Wielki szacun.

Cieszę się, że i my wzbogaciliśmy tą świetną imprezę organizując rodzinne wyścigi  na mini łódkach z plastikowych butelek oraz zaprezentowaliśmy co można zrobić używając wyobraźni, taśmy klejącej, folii stretch i plastikowych butelek. A co można zrobić? Choćby pufki do siedzenia, leżak a nawet palmę.

Mam nadzieję, że zainspirowaliśmy choć kilka osób i teraz one zaskoczą sąsiadów swoimi pomysłami.

Na koniec wielkie podziękowania dla pomysłodawcy i organizatora - Łukasza Glińskiego za świetny pomysł i inicjatywę i oczywiście za zaproszenie na tą wyjątkową imprezę.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]