KASZTANOWO I ODBLASKOWO - odblaski w Atrium Kasztanowa - Piła


Minęły 2 dni a my zawędrowaliśmy tym razem do Piły. Inne miasto, ale tematyka wciąż ta sama - poprawa bezpieczeństwa na drogach i ulicach oraz promocja noszenia odblasków.

Kontynuujemy zainaugurowaną wcześniej akcję ODBLASK TO NIE OBCIACH i w gościnnych progach Centrum Handlowego Atrium Kasztanowa odbyła się akcja promująca odblaski.

 

Na pilskich ulicach można zobaczyć nietypowy autobus udostępniony przez Miejski Zakład Komunikacji w Pile, który jest "wizytówką" tej akcji.

 

A dzisiaj wspólnie z partnerami akcji prezentowaliśmy "magiczną" tubę, rozdawaliśmy odblaskowe ludziki i przekonywaliśmy klientów Galerii, nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorosłych, że warto nosić odblaski i że nawet ten najmniejszy odblask może nam uratować zdrowie a nawet życie. 

 

 

 

Bardzo dziękujemy partnerom za pomoc w zorganizowaniu tej akcji oraz za wsparcie naszych działań. Dziękujemy również tym, którzy nas wysłuchali i mamy nadzieję, że po powrocie do domu dalej będą świecić przykładem nosząc odblaski.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]