III PIKNIK ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH - butelkowy helikopter - Bydgoszcz


Kolejna edycja Pikniku Organizacji Pozarządowych zorganizowana przez

I coraz więcej tych, którzy chcą pokazać bydgoszczanom co robią dla innych. A jest tego naprawdę sporo. Wyspa Młyńska zapełniła się stoiskami, występami, pokazami, konkursami i jedną wielką zabawą.

My jak zwykle połączyliśmy kilka wątków. Przede wszystkim zaprezentowaliśmy nasz najnowszy pojazd wodno-powietrzny, czyli helikopter, który już za tydzień wystartuje w Wielkim Wyścigu Butelkowym. Była to też świetna okazja, żeby pokazać, że śmieci, które wyrzucamy można wykorzystać w inny, kreatywny i użytkowy sposób, bo mieliśmy ze sobą również fotel. Oczywiście zrobiony z plastikowych butelek.

Największą frajdę miały dzieciaki, które obsiadły nasz helikopter a szczególnym zainteresowaniem cieszyła się atrapa panelu sterowniczego z różnymi guzikami i innymi "wajchami". Dla odmiany rodzice podglądali sposób wykonania butelkowego fotela.

Uznaliśmy, że plan został wykonany i zainspirowaliśmy oglądających naszymi pomysłami.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]