HOTEL JANTAR WELLNESS & SPA - zielony weekend - Ustka


Hotel Jantar Wellness & Spa ma ambicje zasłużyć na miano Zielonego Hotelu.

Dlatego tym razem hotelowi goście posadzili na terenie hotelu drzewka. Ale samodzielnie posadzone sosenki mogli nazwać swoimi imionami i dzięki temu można powiedzieć, że w pewnym sensie zapuścili tu korzenie. Odwiedzając hotek następnym razem będą mogli się przekonać jak rosną "ich" drzewka.

Kolejnego dnia kolejne sadzenia, ale tym razem do własnoręcznie ozdobionych recyklingowych doniczek i inne roślinki, bo fikusy. I ten zielony zestaw hotelowi goście zabrali ze sobą jako pamiątkę, która będzie im przypominać chwile spędzone w tym wyjątkowym hotelu.

A to wszystko dzięki podejściu właścicieli i personelu hotelu, którzy od lat kładą duży nacisk na rózne działania promujące szeroko rozumianą ekologię i ochronę środowiska.

I nasza przeogromna satysfakcja, że będąc częścią tego wieloletniego projektu możemy dzielić się naszym doświadczeniem oraz pomysłami i dołożyć swoje przysłowiowe trzy grosze.

 

Wielkie podziękowania dla firmy Plast-Mar z Balczewa, która wyposażyła nas w doniczki z recyklingu, dla firmy VITROFLORA, która przekazała nam roślinki oraz firmie Best-Pol, dzięki której mogliśmy to wszystko skleić.

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]