HOTEL JANTAR WELLNESS & SPA - zabawy z ekologią - Ustka


To już nasza kolejna wizyta w rodzinnym Hotel Jantar Wellnes & Spa.

I znowu jesteśmy tu na zaproszenie właścicieli hotelu, którym bliskie sercu są wszelkie tematy związane z ekologią. A tak się składa, że wiele naszych działań i warsztatów, które prowadzimy są właśnie związane z szeroko rozumianą ekologią. Staramy się w naszych działaniach angażować wszystkich do wykonania "pracy" w myśl zasady, że nie ma nic "za darmo". To oczywiście pewna przenośnia. Chodzi nam o to, że praca, którą wykonujemy samodzielnie "smakuje" zupełnie inaczej i doceniamy ją bardziej niż otrzymalibyśmy coś właśnie za darmo.

Tym razem hotelowym gościom, tym dużym i tym małym zaproponowaliśmy:

Główną ideą naszych działań jest zaangażowanie uczestników do aktywnej pracy i sprowokowanie ich do refleksji na temat szeroko rozumianej ochrony środowiska, segregacji odpadów, recyklingu. Dlatego wszystkie nasze warsztaty odbywają się pod wspólnym hasłem #DrugieŻycieŚmieci. I oczywiście wszelkie efekty swojej pracy uczestnicy warsztatów zabierają ze sobą do domów.

 

Wielkie podziękowania dla firmy Plast-Mar z Balczewa, która wyposażyła nas w doniczki z recyklingu, dla firmy VITROFLORA, która przekazała nam roślinki oraz firmie Best-Pol, dzięki której mogliśmy to wszystko skleić.

 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]