HOTEL JANTAR WELLNESS & SPA - świąteczne warsztaty - Ustka


Ani się oglądnęliśmy a znowu jesteśmy w Ustce. A jak Ustka, to tylko nasz ulubiony Hotel Jantar Wellness & Spa. Dlaczego? Bo właściciele od lat wspierają różne działania proekologiczne a nasze warsztaty świetnie się w to wpisują. 

Jakie pamiątki przywozimy znad morza? Znalezione na plaży muszelki, bursztyny, czasem coś z sezonowego straganu. A może tym razem jednak coś wyjątkowego? Wkrótce Święta, więc podczas kolejnych eko-warsztatów zaproponowaliśmy hotelowym gościom, żeby własnoręcznie przyozdobić przygotowane wcześniej nietypowe choinki z ... korków od wina.

I w ten sposób powstały niepowtarzalne "dzieła", które uczestnicy warsztatów zabrali ze sobą do domu. A tam wspólnie z dzieciakami, wnuczkami, babciami i dziadkami może powstaną kolejne projekty inspirowane akcją #DrugieŻycieŚmieci. Bo taki cel przyświeca organizatorom warsztatów i szefom hotelu, żeby pokazać, że przysłowiowe śmieci można wykorzystać w kreatywny sposób i stworzyć z nich coś naprawdę wyjątkowego. 

 

Wielkie podziękowania dla właściceli Hotel Jantar Wellness & Spa za nieustające wsparcie działań proekologicznych - #ecohoteljantar i wszystko jasne.

 

 

Chciałbym też bardzo podziękować firmie Best-Pol Gniezno za pistolet i klej na gorąco, które bardzo nam pomogły w przeprowadzeniu tych warsztatów.

Do zobaczenia na następnych warsztatach 

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]