HOTEL JANTAR WELLNESS & SPA - majówka - Ustka


Jak majówka, to nad polskim morzem. A jak nad morzem, to w naszym ulubionym Hotel Jantar Wellness & Spa w Ustce. 

 

Tym razem wybraliśmy się tam na majówkę. Ale nie było to zwykłe leniuchowanie. Spędziliśmy tam naprawdę pracowity czas. Praca, którą wykonaliśmy, to była naprawdę wielką przyjemność. Od kilku lat odwiedzamy to wyjątkowe miejsce na zaproszenie właścicieli hotelu, którzy robią wszystko, żeby swoim gościom zapewnić wiele nietypowych i wyjątkowych atrakcji. A że są przy okazji wielkimi fanami różnych działań proekologicznych, szybko okazało się, że nadajemy na tych samych falach. I tym większa satysfakcja, że naszymi zajęciami możemy wzbogacić ofertę hotelu oraz poprzez nasze warsztaty zachęcić hotelowych gości do większej dbałości o nasze wspólne środowisko oraz własne samopoczucie.

A jakie warsztaty zaproponowaliśmy tym razem? Przywieźliśmy ze sobą nasz nowy nabytek - koktailowy rower, czyli połączenie roweru i miksera. Używając tylko własną energię i przy pomocy własnych mięśni można było "wykręcić" przepyszny wieloowocowy koktail. Wielu gości było zaskoczonych tym nietypowym rozwiązaniem i z pewnym niedowierzaniem zasiadało do pedałowania. Ale wszyscy świetnie się bawili i stwierdzali, że niewielki wysiłek włożony w "zdobycie" tego koktailu był z pewnością tego wart.

Kolejnym warsztatem było sadzenie roślinek. Przygotowaliśmy wcześniej recyklingowe doniczki, nakrętki od plastikowych butelek oraz ziemię i roślinki. Zadaniem gości było zaprojektowanie ozdoby doniczki wykorzystując nakrętki a następnie samodzielne posadzenie rośliny. Całość oczywiście można było zabrać ze sobą do domu.

Ważne jest to, że wszystkich naszych warsztatach nie ma nic "za darmo". Każdy musi wykonać jakąś pracę. Jeśli chcesz wypić koktail, najpierw musisz trochę popedałować. Jeśli chcesz roślinkę, musisz samodzielnie ją zasadzić. Każdy wysiłek, tak jak w tym przypadku pedałowanie czy sadzenie roślin, zdecydowanie bardziej docenimy, niż dostalibyśmy to za darmo. No a robiąc coś dla siebie, na pewno będziemy się starać, żeby wyszło to jak najlepiej.

Już nie możemy się doczekać kolejnych warsztatów 

 

Wielkie podziękowania firmom, dzięki którym mogliśmy przeprowadzić te warsztaty - Plast-Mar Balczewo, Vitroflora Trzęsacz oraz BEST-Pol Gniezno.

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]