HOTEL JANTAR WELLNESS & SPA - eko warsztaty #3 - Ustka


Hotel Jantar Wellness & Spa to ie tylko rodzinny hotel. To również Zielony Hotel i dlatego odbyły się tu kolejne eko warsztaty.

Jesteśmy tu już kolejny raz na zaproszenie właścicieli hotelu, którzy na poważnie traktują tematykę zrównoważonego rozwoju oraz szeroko rozumianej ekologii.

W trakcie 2 warsztatów hotelowi goście, i ci młodzi i ci trochę starsi, tworzyli własne i niepowtarzalne obrazki wykorzystując do tego różne materiały - patyki, muszelki i szyszki znalezione na plaży, tektura, mech chrobotek.

Oczywiście tak stworzone dzieła zabrali ze sobą, żeby po powrocie wspominać mile spędzone chwile w Ustce nad morzem i w tym wyjątkowym Hotelu Jantar Wellness & Spa.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]