GWIAZDKA 2022 - zbiórka słodyczy i żywności - Bydgoszcz


32 zbiórka słodyczy i żywności to od samego początku wielkie wyzwania związane z obsadą sklepów przez wolontariuszy. I kiedy już się wydawało, że opanowaliśmy tą sytuację, to nagle wszystko się posypało i "straciliśmy" większość naszych pomocników. Na 3 dni przed zbiórką był to wielki problem. Ale zawsze ppowtarzam, że problemy są po to, żeby je rozwiązywać a nie szukać kolejnych. Więc zakasałem rękawy i ruszyłem przysłowiowe niebo i ziemię. Nie było łatwo, ale wiara w sukces to połowa sukcesu, więc po godzinach "wiszenia" na telefonie, postach na social mediach, przyszły efekty i przy wsparciu wielu ludzi dobrej woli, załataliśmy wszystkie dziury.

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim wolontariuszom w tym z Fundacji "Wielka Rodzina"III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w BydgoszczyZespołu Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego i Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, którzy wsparli nas i poświęcili swój czas, żeby zrobić coś dla innych. 

Ale oczywiście największe podziękowania należą się tym, którzy przy okazji zakupów zapełniali nasze kosze. To właśnie dzięki Wam na wielu dziecięcych twarzach zagości uśmiech.

 

Tak jak ostatnio, tak i tym razem prowadziliśmy zbiórkę w 2 sklepach sieci STOKROTKA.

 

Również olbrzymie podziękowania należą się firmie, która mimo trudnej sytuacji wciąż wspiera nasze działania.

 

Zebraliśmy ok. 120 kg słodyczy i żywności, które trafiły do:
- Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim dla dzieci z upośledzeniem umysłowym umiarkowanym, znacznym i głębokim - 27 kg
Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu - 27 kg
"Dzielnych los wspomaga" - 16 kg
Rodzinnego Domu Dziecka - 25 kg
- oraz do rodzin indywidualnych - 25 kg

 

Dziękujemy wszystkim, bo dzięki Wam możemy pomagać innym 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]