GWIAZDKA 2020 - zbiórka słodyczy i żywności - Bydgoszcz


28 zbiórka słodyczy i żywności dla dzieci z domów dziecka, świetlic środowiskowych oraz rodzin w trudnej sytuacji materialnej już za nami.
Olbrzymie podziękowania dla tych, którzy nam pomagali i tym, którzy wypełniali nasze kosze słodkościami.

 

Tradycyjnie wielkie podziękowania dla sieci Biedronka i Stokrotka, bo to w tych właśnie sklepach odbyła się nasza zbiórka. 

Dziękujemy Carrefourowi Fordon oraz Niewieścin za życzliwość i wsparcie naszej zbiórki.

Tym razm ze względu na pandemię w bardzo okrojonej formie, bez wolontariuszy, co niestety przełożyło się na końcowy efekt. Ale nie narzekamy, bo obojętnie ile uzbieramy, to i tak będzie to więcej niż nic.

Nie można oczywiście nie wspomnieć o tych, którzy zapełniali nasze kosze, bo bez ich wsparcia nie dalibyśmy rady przeprowadzić tej zbiórki.

 

To właśnie dzięki nim wszystkim udało nam się zebrać 122 kg słodyczy, w tym 110 czekolad, które trafiły do:
- Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim dla dzieci z upośledzeniem umysłowym umiarkowanym, znacznym i głębokim - 35 kg
Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu - 35 kg
Rodzinnego Domu Dziecka - 22 kg
- oraz do rodzin indywidualnych - 30 kg


Dziękujemy wszystkim, bo dzięki Wam możemy pomagać innym.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]