GARDEN PARTY - babskie popołudnie - Bydgoszcz


W pięknej lokalizacji i przesympatycznym towarzystwie odbyło się Garden Party, czyli babskie popołudnie. Panie spotkały się, żeby poruszyć ważne z ich punktu widzenia sprawy jak moda, diety, zdrowie, kosmetyki i wiele innych, które dla nas facetów są w większości "czarną magią".
Ale i ja miałem swoje przysłowiowe 5 minut. W kilku słowach opowiedziałem jak ważne jest dbanie o nasze środowisko i jakie są skutki jego zanieczyszczania. A wszystko to w kontekście plastikowych butelek. Oczywiście zaprezentowałem paniom nasze butelkowe pufki oraz fotel jako przykład kreatywnego wykorzystania części odpadów i dawania śmieciom drugiego życia.
Jednym słowem - miłe popołudnie, sporo przyjemności i trochę edukacji.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]